Çevrimiçi Eğitimlerimiz Tamamlandı!
08 Eki

Avrupa Birliği Başkanlığı tarafından uygulanan Kamu Sektörü ve STK’lar Arasında İşbirliğinin Güçlenmesi İçin Ortaklıklar ve Ağlar Hibe Programı kapsamında TAV (Türkiye Avrupa Vakfı), YADA (Yaşama Dair Vakıf) ve İKV (İktisadi Kalkınma Vakfı) ortaklığında yürütülen “AB İzleme Ağı” Projesi kapsamında şekillendirilen, Sivil Toplum için Sosyal Etki İzleme ve Sivil Toplum için AB Okuryazarlığı eğitimleri 28 Temmuz – 25 Eylül 2020 tarihleri arasında düzenlendi.

Bu tarihler arasında düzenlediğimiz 4 adet Sosyal Etki İzleme ve 6 adet AB Okuryazarlığı eğitimlerimize 1100’ün üzerinde kurum, aktivist ve kişi kayıt yaparken, 450’nin üzerinde katılımcı eğitimlere katılım sağlayarak sertifika almaya hak kazandı. Tüm katılımcılara eğitimlere gösterdikleri ilgi ve katılım için sonsuz teşekkürler.

Bu kapsamda düzenlenen çevrimiçi eğitimlerimizin tüm içerikleri, kısa videoları ve sunumlar da dahil olmak üzere platform.izlem.org.tr adresi üzerinden erişilebilir durumda. Bunlara ek olarak birçok farklı içerik de yıl sonuna kadar platformumuza eklenerek eğitim içerikleri sürekli olarak güncellenecek.

Düzenlediğimiz çevrimiçi eğitimlere katılamadıysanız platformumuza kayıt olarak bu eğitimleri kendi zamanınıza göre planlayabilir ve tamamlayabilirsiniz.

Platformumuzda yeni eğitimlerde buluşmak üzere!

Platformumuza erişmek için: https://platform.izlem.org.tr/